FURNITURE / Tables / Half moon table 7696170

nr 769 6170

HALF MOON TABLE

3 pcs, late 19th century, slitage/skador.

3 st, sent 1800-tal

Condition: slitage/skador

1500

SEK 1500

Monday August 6 2012
at 18:10:02